+90 532 278 0051
+90 212 470 0801

Çözümlerimiz

Tek Tıkla 360° Ürün Fotoğraflarınızı Oluşturun

360Photobox yazılım kontrollü döner platformu sayesinde ürünlerinizi her açıdan fotoğraflar. Elde ettiği fotoğrafları bulut sisteminde isleyerek ürünlerinizin HTML5 ve GIF formatlarında,
360° interaktif fotoğraflarını otomatik olarak saniyeler içerisinde oluşturur. 

Fotoğraflarınıza Her yerden Ulaşın! 360photoboxcloud Bulut Sistemi

Geliştirdiğimiz bulut sistemi, 360Photobox makineleriyle entegre olarak çalışarak, 360Photobox ile çektiğiniz fotoğrafları saniyeler içerisinde kullanıcı panelinize aktarır. Bulut sistemine aktarılan fotoğraflarınızı sosyal platformlarda, E-Ticaret sitelerinde paylaşabilir ve E-Katalog oluşturabilirsiniz.

Ürünlerinizin Video Animasyonlarını Oluşturun

Yapay zeka desteğiyle çalışan 360photoboxcloud bulut sistemi farklı renk ve şekildeki ürünlerinizin görüntülerini otomatik olarak birleştirerek, MP4/AVI ve MKV formatlarında video animasyonlar oluşturur.

Profesyonel Stil Fotoğraflarınızı Zahmetsizce Çekin

360Photobox sahip olduğu donanımlar ve yazılım entegrasyonlarıyla ürün fotoğrafçılığını herkes için kolay bir hale getirir. Farklı açılarda ayarlanabilen kabin aydınlatmaları ve her dereceye ayarlanabilen döner platformu sayesinde ürünlerinizin stil fotoğraflarını gölgesiz olarak, istediğiniz açıdan çekebilirsiniz.

Sanal Pazarlar Ve E-Ticaret Entegrasyonu

Tüm sanal pazarlara ve e-ticaret sisteminize panel üzerinden ürün yükleyebilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf edip kazancınızı arttırırsınız. Tek bir sistem üzerinden tüm e-ticaret sisteminiz elinizin altında olur.

Sosyal Mecralarda Paylaşım

Müşteri potansiyelinizi arttırmak ve müşterilerinize daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak için 360 derece ürün görsellerinizi tüm sosyal platformlarda tek tık ile sergileyin!

 

Facebook,Twitter,İnstagram gibi platformlarda paylaşım.

 

Whatsapp,Viber,Telegram üzerinden kolay ürün sunumu.

 

Mail üzerinden ürün paylaşımı.

çekebilirsiniz.

E-Katalog Oluşturma

Kullanıcı panelimiz üzerinde sunmuş olduğumuz e-katalog modellerinden seçim yaparak sergilemek istediğiniz ürün görsellerini tüketicilerin beğenisine sunun!

 

Her sektöre uygun geniş tasarım yelpazesi.

 

Dijital platformda paylaşma , pdf formatında baskıya hazır katalog.

Fotoğraflarınızın Arka Planını Otomatik olarak Kaldırın veya Değiştirin

360Photobox makineleri manuel dekupe işlemini ortadan kaldırır. Bulut sistemimiz 360photoboxcloud, sahip olduğu yapay zeka ile bulut paneline yüklemiş olduğunuz ürün fotoğraflarının arka planını otomatik olarak kaldırarak veya değiştirerek size zamandan tasarruf ettirir.