Çözümlerimiz

Tek Tıkla 360° Ürün Fotoğraflarınızı Oluşturun

360Photobox yazılım kontrollü döner platformu, ürünlerinizi her açıdan fotoğraflar ve bulut sistemi üzerinden elde edilen fotoğrafları HTML5 ve GIF formatlarında, 360° interaktif fotoğraflara saniyeler içinde dönüştürür.

Fotoğraflarınıza Her Yerden Ulaşın! 360Photoboxcloud Bulut Sistemi

Geliştirdiğimiz bulut sistemi, 360Photobox makineleriyle entegre olarak çalışarak, 360Photobox ile çektiğiniz fotoğrafları saniyeler içerisinde kullanıcı panelinize aktarır. Bulut sistemine aktarılan fotoğraflarınızı sosyal platformlarda, E-Ticaret sitelerinde paylaşabilir ve E-Katalog oluşturabilirsiniz.

Ürünlerinizin Video Animasyonlarını Oluşturun

Yapay zeka desteğiyle çalışan 360photoboxcloud bulut sistemi farklı renk ve şekildeki ürünlerinizin görüntülerini otomatik olarak birleştirerek, MP4/AVI ve MKV formatlarında video animasyonlar oluşturur.

Profesyonel Stil Fotoğraflarınızı Zahmetsizce Çekin

Geliştirdiğimiz bulut sistemi, 360Photobox ile çektiğiniz fotoğrafları hızla panelinize yükler ve bu fotoğrafları sosyal medya, e-ticaret sitelerinde paylaşmanıza veya e-katalog oluşturmanıza olanak tanır.

Sanal Pazarlar Ve E-Ticaret Entegrasyonu

Tüm sanal pazarlara ve e-ticaret Panelimiz üzerinden tüm e-ticaret sistemlerinize ve sanal pazarlara ürün yükleyerek zaman tasarrufu sağlar ve kazancınızı artırırsınız; böylece tüm e-ticaret işlemlerinizi tek bir sistemden yönetebilirsiniz.

Sosyal Mecralarda Paylaşım

Müşteri potansiyelinizi artırın ve tek tıkla tüm sosyal platformlarda 360 derece ürün görsellerinizi sergileyerek daha iyi bir alışveriş deneyimi sunun!

 
  • Facebook,Twitter,İnstagram gibi platformlarda paylaşım.
  • Whatsapp,Viber,Telegram üzerinden kolay ürün sunumu.
  • Mail üzerinden ürün paylaşımı.

çekebilirsiniz.

E-Katalog Oluşturma

Kullanıcı panelimizdeki e-katalog modellerini kullanarak ürün görsellerinizi kolayca tüketicilere sunun!

 
  • Her sektöre uygun geniş tasarım yelpazesi.
  • Dijital platformda paylaşma , pdf formatında baskıya hazır katalog.

Fotoğraflarınızın Arka Planını Otomatik olarak Kaldırın veya Değiştirin

360Photobox makineleri manuel arka plan temizleme ihtiyacını ortadan kaldırır. Bulut sistemimiz 360PhotoboxCloud, yapay zeka ile fotoğrafların arka planını otomatik olarak düzenleyerek zamandan tasarruf sağlar.