Tekstil

Tekstil Sektörü İçin, Yazılım Otomasyonlu 360Photobox ile Tanışın

Yapay zeka ve yazılım otomasyon entegrasyonu ile çalışan 360Photobox makineleri ile profesyonel tekstil çekimlerinizi, bir fotografçıya ihtiyaç duymadan kolaylıkla çekebilir ve photoshop’a ihtiyaç duymadan otomatik olarak dekupe edebilirsiniz.

Ürünlerinizi E-Ticaret Sitelerinde Otomatik Olarak Paylaşın

360Photobox ile çektiğiniz ürünleri tek tıkla E-Ticaret sitelerinde paylaşabilir, 360photoboxcloud hesabınızdan satılan ürünlerinizin bilgilerine ulaşabilirsiniz.

360° İnteraktif Tekstil Fotoğrafları Oluşturun

360Photobox sahip olduğu yazılım otomasyon çözümleriyle ürünlerinizin her açıdan detaylı görüntülerini elde eder.
Elde ettiği görüntülerden ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtmaniz için GIF ve HTML5 formatlarında 360° interaktif görüntüler oluşturarak satışlarınızı artırmanıza yardımcı olur.

360° Video Animasyon ve Fotoğraflarla Sosyal Platformlarda Öne Çıkın

360Photoboxcloud bulut sistemimiz, çektiğiniz ürün fotoğraflarını bulut hesabınız üzerinden tek tıkla tüm sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilmenize olanak sunar.

Dekupe İşlemini Otomatikleştirin

360Photobox sahip olduğu yazılım otomasyon çözümleriyle ürünlerinizin her açıdan detaylı görüntülerini elde eder.
Elde ettiği görüntülerden ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtmanız için GIF ve HTML5 formatlarında 360° interaktif görüntüler oluşturarak satışlarınızı artırmanıza yardımcı olur.

Her Açıdan
Detaylı Çekimler...

360°Moda

360° Çekimler ile TEKSTİL çekimlerinizi her açıdan detaylı olarak çekin. bu detaylı çekimler ile moda dünyasında ürünlerinizi bir adım öne çıkarın…

Örnek Çekimlerimiz